Miejsce

Można nas znaleźć przy ul. Ondraszka 17 w Katowicach.

Każdy czwartek jest „dniem otwartym”, na który możesz przyjść, porozmawiać i zobaczyć naszą siedzibę. Staramy się, żeby mniej więcej od godziny 18.00 ktoś z nas czekał na zainteresowanych.

Jak wejść?

Wejście znajduje się z tyłu bloku Ondraszka 17. Idąc od strony ul. Gliwickiej kieruj się na lewo – zaraz za rogiem budynku jest wejście do naszego lokalu (wejdź po schodkach).

ondraszka-wejscie

Jak dojechać?

  • komunikacją miejską: tramwajami: linie nr T7, T20 lub T43 lub autobusem: linia 70;
  • wysiadamy na przystanku Załęże Janasa zlokalizowanego na ul. Gliwickiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Ondraszka (po wyjściu z tramwaju/autobusu kierujemy się ul. Gliwicką w kierunku Chorzowa, mijamy Biedronkę po prawej stronie i zaraz skręcamy w wąską ulicę Ondraszka obok Hotelu Załęże);
  • z Dworca PKP w Katowicach najwygodniej dojechać tramwajem, przystanek tramwajowy znajduje się nieopodal dworca/galerii handlowej – wsiądź na przystanku w kierunku Chorzowa/Bytomia i wysiądź na 6-tym przystanku (Załęże Janasa); aktualne rozkłady jazdy znajdziesz na stronie KZK GOP lub Jak dojadę
  • samochodem/rowerem: ustaw w swojej nawigacji adres Ondraszka 17, Katowice
  • pociągiem z Katowic do Gliwic lub od strony Gliwic do Katowic: wysiadamy na stacji Katowice-Załęże. Stamtąd 5 min. na nogach do lokalu Hackerspace na Ondraszka (zobacz mapę).

Gdzie parkować?

Ondraszka 17 to blok mieszkalny; w pobliżu znajdują się miejsca parkingowe. Aktualnie nie mamy stojaków na rowery, ale możesz go wprowadzić do środka — w lokalu mamy dość obszerny korytarz.